Почетна » Продавница » Прирачник за матура – НОВО ИЗДАНИЕ

Прирачник за матура – НОВО ИЗДАНИЕ

-20%

Прирачник за матура – НОВО ИЗДАНИЕ

Original price was: 700 ден.Current price is: 560 ден.

Ново, интерактивно и ажурирано издание на прирачникот за подготовка на матурскиот испит по македонски јазик.

Лесно и брзо научете го и повторете го материјалот со qr-кодовите по секоја тема кои водат до е-тестови за вежбање.

Availability: На залиха

Достава насекаде низ Македонија

  • Карго достава за 3-5 работни дена
  • Плаќање при достава
Прирачник за матура – НОВО ИЗДАНИЕ
Original price was: 700 ден.Current price is: 560 ден.

Availability: На залиха

Scroll to Top